Основний напрямок діяльності компанії ТМ "Perla" – це торгівля декоративними тканинами від провідних європейських та турецьких виробників «на відріз» і «від рулону».

Компанія ТМ "Perla" – офіційний представник таких компаній як: Premier Home, Castiglione, Luks Kadife, Ottimo, ACO, Soley, які являються одними з крупних фірм домашнього текстилю та добре відомі серед споживачів цього сегменту в Україні, а також за її межами.

До асортименту продукції входять також готові штори (Туреччина), скатерні(Італія) та оббивні тканини (Туреччина), готові вироби домашнього текстилю (постільна білизна, рушники, халати).

Компанія ТМ "Perla" здійснює свою діяльність за складською системою, а також по замовленню з Туреччини.

Представники нашої компанії регулярно відвідують міжнародні текстильні виставки, що дозволяє нам бути в курсі останніх тенденцій та технологій. Сертифікат якості надається на усю продукцію. Ми намагаємося представити товар високої якості за конкурентоспроможною ціною.

Ми запрошуємо до співпраці салони штор та інтер’єрів, приватних дизайнерів, архітекторів, а також гіпермаркети, фабрики з виробництва меблів, готелі та будинки для відпочинку.

 

Go to top